Systemy realizowane przez DELTA SECURITY.

Koniecznie dowiedz się więcej.

Poznajcie najbardziej zaawansowane systemy, które możemy w cenie producenta do Was dostarczyć i zamontować dostosowując do Waszych wygórowanych oczekiwań. Pamiętajcie, że najwspanialsze to te, które zdolne są poprawić jakość Waszego bezpieczeństwa w zupełnie nieoczekiwany sposób.


SYSTEMY ALARMOWE

Więcej o systemach >

Systemy alarmowe (SSWiN, SSP)

Są to odpowiednio ze sobą powiązane urządzenia służące do zabezpieczenia Waszego obiektu przed włamaniem (system alarmu - włamania) lub pożarem (system przeciwpożarowy).

Więcej o systemachSYSTEMY TELEWIZJI DOZOROWEJ

Więcej o systemach >

Systemy telewizji dozorowej (CCTV)

Są to odpowiednio powiązane ze sobą elementy i urządzenia służące do optycznego, wizyjnego dozorowania określonej strefy. Systemy te dostarczamy i montujemy, jako niezbędne wyposażenie sklepów, banków, stacji benzynowych i zakładów pracy. Obecnie coraz wielu z Was decyduje się również na instalację systemu wspomagając ochronę Swoich domów jednorodzinnych czy kompleksów wielorodzinnych.

Więcej o systemachSYSTEMY DOMOFONOWE

Więcej o systemach >

Systemy domofonowe

Na pozór dobrze znane urządzenia elektroniczne służące do komunikacji głosowej na małe odległości bez pośrednictwa centrali i/lub odblokowywania zamka, otwarcia bramy czy drzwi. Obecnie coraz częściej stosowane w integracji z kamerą i wyświetlaczem jako wideodomofony.

Więcej o systemachSYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU

Więcej o systemach >

Systemy kontroli dostępu (AAC)

Są to odpowiednio powiązane ze sobą urządzenia elektryczne i mechaniczne służące do sterowania, zarządzania i kontrolowania dostępem (całkowicie lub w wybranym przez Was czasie) bez konieczności używania systemów alarmowych lub innych technik zabezpieczeń elektronicznych. Systemy te umożliwiają pełną kontrolę.

Więcej o systemachSYSTEMY AUTOMATYKI BYDYNKU

Więcej o systemach >

Systemy automatyki budynku

Są to odpowiednio dobrane i współgrające ze sobą inteligentne systemy, którymi można zarządzać, sterować, programować. Inteligentny budynek, inteligentny dom, system zarządzania budynkiem - Building Management System (BMS). Inteligentny system budynku składający się z systemów czujników i detektorów umożliwia, za pomocą zintegrowanego systemu, zarządzanie i sterowanie wszystkimi znajdującymi się w nim instalacjami. W funkcjonalny sposób prowadzi do zapewnienia Wam komfortu, poprawy bezpieczeństwa, zminimalizowania kosztów eksploatacji bądź ograniczenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń.

Więcej o systemach