Systemy telewizji dozorowej (CCTV)

Są to odpowiednio powiązane ze sobą elementy i urządzenia służące do optycznego, wizyjnego dozorowania określonej strefy. Systemy te dostarczamy i montujemy, jako niezbędne wyposażenie sklepów, banków, stacji benzynowych i zakładów pracy. Obecnie coraz wielu z Was decyduje się również na instalację systemu wspomagając ochronę Swoich domów jednorodzinnych czy kompleksów wielorodzinnych.
Główne elementy składowe systemu telewizji dozorowej.
W skład systemu telewizji dozorowej najczęściej montowanego przez Delta Security wchodzą:
Urządzenia do obserwacji wizyjnej
Kamery i obiektywy - o profesjonalnej, średniej bądź standardowej klasie.
Profesjonalne to te, które przy niskim poziomie oświetlenia posiadają wysoki stopień rozpoznawania szczegółów. Podstawą do osiągnięcia dobrej jakości obrazu jest dokładność wykonania przetwornika
Uchwyty kamer
Głowice obrotowe i głowice uchylno – obrotowe umożliwiające położenie kamery w różnych płaszyznach Urządzenia odbioru wizji
monitory
ekrany wizyjne.
Urządzenia transmisji wizji
nadajniki, odbiorniki i modemy.
Urządzenia przetwarzania obrazu
multiplesemy, krosownice.
Urządzenia sterujące
pulpity sterujące –
Urządzenia rejestrujące
Magnetowidy rejestracyjne umożliwiające zapis i archiwizację obrazów wizyjnych na dysku.


Poniżej producenci, z którymi współpracujemy.
Serdecznie zachęcamy do bliższego poznania owych firm.

PDF

Raiden

FACEBOOK

...

YOUTUBE

...

Obecna na rynku od 2010 marka RAIDEN to synonim elastyczności, innowacji i dynamiki w rozwoju profesjonalnych urządzeń do rejestracji obrazu i dźwięku. Funkcjonalne atrybuty marki, spośród których wyróżnić należy wysokiej jakości parametry techniczne oraz prostotę obsługi, zostały docenione przez wielu użytkowników poszukujących efektywnych i niedrogich rozwiązań pracy w systemach CCTV. Rejestratory marki RAIDEN doskonale potwierdzają fakt, że stabilna i niezawodna rejestracja obrazu jest powszechnie dostępna i możliwa do uzyskania w każdym systemie monitoringu.


FACEBOOK

...

YOUTUBE

FORTECPolska

Jesteśmy producentem systemów analogowej telewizji dozorowej CCTV sygnowanych marką Fortec. W naszej ofercie znajdziesz kamery przemysłowe do monitoringu, cyfrowe rejestratory obrazu oraz pełną gamę akcesoriów: obiektywy, zasilacze, kable, monitory, klawiatury, złącza, wtyki, oświetlacze IR, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i osprzęt do transmisji sygnału po skrętce UTP. Ofertę produktów własnych uzupełniamy dystrybucją uznanych marek krajowych i zagranicznych dla zapewnienia kompletnej obsługi każdej inwestycji. W naszym portfolio znajdują się m.in. systemy telewizji sieciowej IP Avtech oraz Intellio, systemy alarmowe Satel i Jablotron, systemy kontroli dostępu Roger, czy technologie ochrony obwodowej Southwest Microwave. Naszą mocną stroną są nie tylko rejestratory sieciowe czy telewizja przemysłowa , ale także urządzenia do rejestracji mobilnej - rejestratory i kamery do samochodów oraz systemy inspekcji rur i kanałów - mobilne endoskopowe kamery inspekcyjne. Fortec jest firmą rodzinną, ze 100% polskim kapitałem i siedzibą zlokalizowaną w Krakowie. Swoją ofertę kierujemy do firm instalatorskich i odbiorców instytucjonalnych na terenie całego kraju.


WEB

...

FACEBOOK

...

YOUTUBE

...

APER to marka od wielu lat wiodąca w obszarze monitoringu wizyjnego, która doskonale odpowiada na potrzeby wymagających instalatorów systemów telewizji przemysłowej. Początek jej historii sięga 2003 roku, kiedy na rynku pojawiły się pierwsze produkty z logo APER. Wraz z rozwojem rynku CCTV marka rozwijała gamę wysokiej jakości urządzeń do obserwacji i rejestracji. Obecnie APER to innowacje i zaawansowane, systemowe rozwiązania, które określają standardy nowoczesnego monitoringu. Fenomen wysokiej rozpoznawalności marki wynika z jej wczesnego wejścia na rynek i funkcjonalnych, unikatowych atrybutów, jakie posiadają urządzenia APER.


FACEBOOK

HIKVISION

YOUTUBE

useIP

Firma HIKVISION należy do największych na świecie producentów urządzeń oraz rozwiązań w dziedzinie CCTV. Wg. rankingów znajduje się w pierwszej piątce wsród takich firm jak Bosch, Assa Abloy czy Honeywell. Ich urządzenia obsługiwały m.in. obiekty olimpijskie w czasie Olimpiady Pekin 2008, wiele lotnisk, hoteli, banków zlokalizowanych na całym świecie. Hikvision Digital Technology Co, Ltd. jest jednym z wiodących na świecie dostawców produktów nadzoru wideo i rozwiązań. Założona w 2001 roku, Hikvision wzrosła z małej firmy z 28 osób, do globalnego przedsiębiorstwa z ponad 8000 pracowników - w tym 2800 inżynierów R & D. Z największą zespół R & D w branży i zdolności ciągłej innowacji, HikVision w ofercie produktów to hybrydowe rejestratory, NVR, samodzielnych rejestratorów cyfrowych serwerów video, karty kompresji, wysokiej rozdzielczości kamer IP oraz kamer szybkoobrotowych. Produkty te wykorzystywane są w ponad 100 krajach i zostały użyte w celu zabezpieczenia różnych aplikacji bezpieczeństwa na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową HikVision w serwisie www.hikvision.com . Siedziba firmy znajduje się w Hangzhou, Chiny, Hikvision rozszerzył się do globalnego działania regionalnych oddziałach w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Włoszech, UK, Singapur, Australia, Brazylia, RPA i Dubai; joint venture w Indiach i Rosji, jak również centrum obsługi w Hongkongu. Dynamiczny rozwój i wyjątkowe produkty widziałem Hikvision uznany No.1 globalnego dostawcy sprzętu CCTV oraz monitoringu wideo przez dwa lata z rzędu - według IMS World Market Research dla CCTV i Nadzoru film Zgłoś Equipment 2013 i wymienionych przez siedem lat wiersz Bezpieczeństwa 50 - badanie rynku uznając 50 najlepszych dostawców zabezpieczeń na światowym rynku bezpieczeństwa (nr 5 w 2012 r.). Hikvision jest obecnie notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Shenzhen o kapitalizacji rynkowej US 12100000000 dolarów.


FACEBOOK

USJVCPRO

YOUTUBE

JVCProfessional

JVC (Victor Company of Japan, Limited), przedsiębiorstwo założone w 1927 roku w Japonii, początkowo jako producent płyt i gramofonów. W ciągu swojej ponad osiemdziesięcioletniej historii, technologia JVC wielokrotnie wytyczała i wciąż wytycza nowe kierunki w rozwoju światowej elektroniki. Istotnym przełomem był rok 1976, kiedy firma JVC wprowadziła na rynek domowy magnetowid, nagrywający na taśmie 1/2-cala VHS (Video Home System). JVC utrzymuje pozycję lidera w zakresie rozwoju sprzętu audio-video oraz oprogramowania. Firma JVC jest zaangażowana w wiele różnych projektów kulturalnych, do najważniejszych z nich należą: JVC Jazz Festival (cykl festiwali jazzowych, odbywających się na całym świecie pod patronatem JVC, od 1984 roku, od 2000 roku również w Warszawie pod nazwą JVC Warsaw Jazz Festival) oraz JVC Tokyo Video Festival (odbywający się od 1978 roku festiwal filmowców amatorów, na którym młodzi twórcy mogą prezentować swoje prace, w 2005 roku ruszyła pierwsza Polska edycja festiwalu). Od 1982 roku JVC współpracuje z organizacjami FIFA i UEFA, sponsorując mistrzostwa świata w piłce nożnej oraz mistrzostwa Europy w piłce nożnej. JVC angażuje się w ochronę środowiska naturalnego. Obecnie wszystkie zakłady produkcyjne na całym świecie uzyskały już certyfikaty ISO 14001. Firma stała się pionierem w dziedzinie rozwoju produktów energooszczędnych, formułując zadania zmierzające do zmniejszenia poboru energii przez telewizory i magnetowidy w stanie czuwania. Produkty JVC wielokrotnie były nagradzane za wysoką jakość, innowacyjność, nowoczesny wygląd, prostą obsługę. Co roku otrzymują prestiżowe nagrody przyznawane przez Stowarzyszenie EISA i TIPA oraz tytuł europejskiego produktu roku. Na rynku japońskim firma oznacza swoje produkty używając logo Victor (Victor Company of Japan, Limited). 1 października 2008 roku utworzono JVC Kenwood Holdings Inc, ukierunkowany na wspólne badania i rozwój w zakresie elektroniki car audio. Polski oddział JVC – JVC Polska Sp. z o.o., został utworzony w 1997 roku. Firma posiada obecnie 8 fabryk w 7 krajach świata.


FACEBOOK

panasonicpolska

YOUTUBE

PanasonicPolska

Czołowa marka japońskiego koncernu Panasonic Corporation (wcześniej Matsushita Electric Industrial Co. Ltd) - jednego z największych na świecie producentów elektroniki użytkowej. Przedsiębiorstwo założył Konosuke Matsushita w 1918 roku w Osace w Japonii. Na początku firmę tworzyły trzy osoby. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 260 tysięcy pracowników na całym świecie, co stawia je w rzędzie największych pracodawców w branży. Ocenia się, że Panasonic posiada 49% udziałów w światowej sprzedaży telewizorów plazmowych.