SYSTEMY DOMOFONOWE

Na pozór dobrze znane urządzenia elektroniczne służące do komunikacji głosowej na małe odległości bez pośrednictwa centrali i/lub odblokowywania zamka, otwarcia bramy czy drzwi. Obecnie coraz częściej stosowane w integracji z kamerą i wyświetlaczem jako wideodomofony.
W swojej ofercie posiadamy duży wybór DOMOFONÓW -BRAMOFONÓW:
analogowych - sprawdzonych łatwych w montażu i obsłudze. (Posiadają od 4 do 6 żył przewodu).
cyfrowych - umożliwiających za pomocą cyfrowej klawiatury np. otwarcie drzwi po wpisaniu kodu, elektroniczny spis mieszkańców. Posiadają cyfrowy wyświetlacz pokazujący numer lokalu, bądź nazwisko. (Posiadają dwużyłowy przewód).jak również i WIDEODOMOFONÓW z najwyższej półki z dobrej jakości kamerami i kolorowymi, żywotnymi monitorami LCD najnowszej generacji, dającymi Wam możliwość np. dodatkowej obserwacji osób, z którymi prowadzić będzie rozmowę bądź sposobność rejestracji osób chcących Was odwiedzić podczas Waszej nieobecności.Poniżej producenci, z którymi współpracujemy.
Serdecznie zachęcamy do bliższego poznania owych firm.

YOUTUBE

...

20 lat doświadczenia i uznania klientów - to wartość która motywuje nas do dalszej pracy Firma ELFON swoją działalność zapoczątkowała w 1991 r. jako producent zestawów domofonowych dla budownictwa jednorodzinnego. Zestawy domofonowe „Serii Z i M” stały się najbardziej rozpoznawalnym produktem na rynku. Dziś zgodnie z swoją misją „enjoy safety” firma ELFON oferuje najwyższej jakości produkty i rozwiązania w dziedzinie kontroli dostępu, monitoringu, systemów domofonowych i wideodomofonowych. Jest producentem systemów domofonowych i wideodomofonowych dla budownictwa jedno i wielorodzinnego marki ELFON, współkonstruktorem i wyłącznym partnerem handlowym w ramach systemów wideodomofonowych marki KENWEI. Nieustannie dba o najwyższą jakość swoich produktów przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


FACEBOOK

...

YOUTUBE

...

Firma KENWEI od 1987 roku jest światowym producentem najwyższej jakości zaawansowanych systemów wideodomofonowych. Dzięki stałym inwestycjom w rozwój technologii produkcji opartej o urządzenia takich marek jak: Hp, Philips, Sano, Panasonic oraz linii produkcyjnej podzespołów w Japonii, marka KENWEI wyróżnia się urządzeniami o nowoczesnym wzornictwie przy zachowaniu najwyższej dbałości o jakość i funkcjonalność. Stały rozwój produktów gwarantuje zespół 40 wykwalifikowanych inżynierów i 400 pracowników produkcji, którzy zarządzani są zgodnie ze ścisłymi normami ISO9001. Wszystkie produkty KENWEI posiadają certyfikaty i świadectwa zgodność (CE, RoHS) niezbędne do dystrybucji na terenie EU.


FACEBOOK

Miwi-Urmet

YOUTUBE

...

Firma Miwi-Urmet Sp. z o.o. jest liderem w zakresie dystrybucji oraz produkcji nowoczesnych systemów zabezpieczeń osób i mienia. Bogata oferta produktów obejmuje m.in. systemy domofonowe i widedomofonowe, telewizję przemysłową, systemy alarmowe, kontrolę dostępu oraz automatykę bram. W ramach swojej działalności Miwi-Urmet zajmuje się również szkoleniami instalatorów oraz propagowaniem nowoczesnej wiedzy technicznej. W centrum zainteresowania spółki znajduje się przede wszystkim bezpieczeństwo oraz zadowolenie Klientów, dlatego firma Miwi - Urmet jest postrzegana na rynku jako solidny i rzetelny partner handlowy. W ramach swoje działalności spółka oferuje fachowe doradztwo, wsparcie techniczne oraz profesjonalny serwis. Asortyment Miwi-Urmet jest produkowany zgodnie ze światowymi standardami jakości, posiada również niezbędne certyfikaty obowiązujące na polskim rynku. Sukces Miwi-Urmet jest oparty na doborze sprawdzonych i znanych na świecie produktach najwyższej jakości oraz rzetelnych pracownikach. Podstawę pracy stanowi kompetencja oraz fachowość, a wszystkie wymienione atuty oferowane są Klientom, przyczyniając się jednocześnie do ich sukcesów.


FACEBOOK

...

YOUTUBE

...

Firma CYFRAL powstała w Łodzi w 1984 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji instalacji alarmowych i systemów domofonowych. Kolejne lata działalności zdominowała produkcja aparatów telefonicznych, które cieszyły się bardzo dużą popularnością na rynku i zajmowały czołowe miejsca w rankingach sprzedaży telefonów stacjonarnych w Polsce. W obecnej formie prawnej, jako spółka jawna, działamy od 2002 roku. Najważniejszą działalnością firmy jest produkcja i dystrybucja systemów domofonowych oraz rozwój w dziedzinie zabezpieczeń i ochrony przed zagrożeniami. Swoją ofertę kierujemy do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, hurtowni elektrotechnicznych, a także do przedsiębiorstw budowlanych i inwestorów oraz klientów indywidualnych. Nasze produkty instalowane są między innymi w domach mieszkalnych, przedsiębiorstwach i budynkach użyteczności publicznej na terenie całego kraju. Dzięki wieloletniemu już doświadczeniu możemy Państwu zaproponować różne typy analogowych i cyfrowych central domofonowych wraz z unifonami, zestawy dla domów jednorodzinnych, akcesoria do montażu, a także pełen asortyment elektroinstalacyjny. Produkowane przez nas urządzenia spełniają światowe standardy jakości oraz posiadają niezbędne certyfikaty obowiązujące w Polsce i Europie. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucyjnej i instalatorskiej systemy domofonowe naszej produkcji możecie Państwo nabyć na terenie całego kraju. Stałość i systematyczność dostaw, jakość naszych produktów, a także dostęp do części serwisowych spowodowały, że jesteśmy postrzegani zarówno przez klientów jak i konkurencję jako silna i solidna firma. Obecnie zajmujemy jedno z czołowych miejsc wśród producentów systemów domofonowych w Polsce.


YOUTUBE

...

Firma Laskomex to jeden z największych polskich producentów systemów domofonowych. Obszar działalności firmy obejmuje kilkanaście krajów na całym świecie. Wśród partnerów znajdują się firmy z całej Europy, w tym m.in.z Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Białorusi, Słowacji, Czech, Hiszpanii, Niemiec i Francji. Firma Laskomex istnieje od 1985r. Od początku swojej działalności nastawiona była na wykorzystanie zaawansowanych technologii oraz tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań. Firma rozpoczynała swoją działalność jako producent profesjonalnych systemów mikroprocesorowych znajdujących zastosowanie głównie w procesach przemysłowych. Produkowane w tym okresie urządzenia wykorzystywane były między innymi w przemyśle lotniczym i fonograficznym. W 1991 roku wyprodukowane zostały pierwsze unifony i bramofony do systemów domofonowych. Doświadczenia firmy w dziedzinie projektowania i produkcji systemów mikroprocesorowych zaowocowały opracowaniem innowacyjnego, cyfrowego systemu domofonowego. Wprowadzony do sprzedaży w 1995 roku odnosi sukcesy do dziś zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Między innymi dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami opracowane zostały nowe modele unifonów, a firma Laskomex stała się w Polsce liderem pod względem ilości oferowanych modeli. Od 1996 roku firma Laskomex współpracuje z producentem elektrozaczepów, hiszpańską firmą Openers&Closers. Obecnie jest jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Dziś firma Laskomex posiada na swoim koncie 25 letnie doświadczenie, liczne wyróżnienia i stabilną pozycję na rynku. Produkowane przez nas urządzenia zabezpieczają domy jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej i osiedla mieszkaniowe w wielu krajach na całym świecie.