Systemy kontroli dostępu (AAC)

Są to odpowiednio powiązane ze sobą urządzenia elektryczne i mechaniczne służące do sterowania, zarządzania i kontrolowania dostępem (całkowicie lub w wybranym przez Was czasie) bez konieczności używania systemów alarmowych lub innych technik zabezpieczeń elektronicznych. Systemy te umożliwiają pełną kontrolę.
Detekcja użytkowników może odbywać się za pomocą takich urządzeń identyfikacyjnych jak:
wszelkie kontrolery,
czytniki lini papilarnych,
tagi RFID,
tablice rejestracyjne pojazdów,
piloty,
śluzy.

Te urządzenia możemy zamontować również w połączeniu z elementami zaporowymi takimi jak np.:
drzwi z zamkiem elektronicznym oraz kamerą,
różnego rodzaju rygle, bramki,
szlabany, bramy przesuwne
uniemożliwiając dostęp nieproszonym osobom.

Dzięki nim już zawsze będzie mieli poprzez elektroniczną identyfikację tożsamości pełną kontrolę nad bezpośrednią wizytą osób zarówno przy wejściu jak i w danych strefach. Na bieżąco będziecie mogli sprawdzać czy zarządzać zdarzeniami w strefach, kontrolować czas pracy czy sterować zaporami a dzięki podsystemowi w postaci śluzy osobowej (anty-passback) dbać o weryfikację ilości osób wewnątrz lub uniemożliwić wejście z kolegą, wzięcie zakładnika lub dokonanie kradzieży danych, dysków, dokumentów.Poniżej producenci, z którymi współpracujemy.
Serdecznie zachęcamy do bliższego poznania owych firm.

YOUTUBE

satelsecurity

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego. Stałe inwestycje w nowe technologie zapewniły firmie SATEL wiodącą pozycję na rynku, a umiejętność trafnego rozpoznania i zaspokojenia potrzeb rynku owocuje rozwojem myśli technicznej oraz podniesieniem standardu życia użytkowników naszych produktów. Proces produkcji prawie w stu procentach odbywa się w sposób zautomatyzowany, z wykorzystaniem linii technologicznej wiodących światowych producentów, co gwarantuje zachowanie stałych warunków technologicznych i umożliwia uzyskanie praktycznie niezawodnego produktu. Zastosowanie w produkcji wiodących technologii i stała współpraca z dostawcami najlepszych podzespołów zapewnia wysoki poziom jakości wytwarzanej techniki. Wysoka wydajność parku maszynowego i jego uniwersalność pozwalają zachować atrakcyjność cenową pełnej gamy produktów. W trosce o zachowanie najwyższej jakości na każdym etapie - od fazy projektu poprzez prototypowanie, produkcję - każdy produkt musi spełnić szereg wymogów, jak również podlega wielokrotnemu testowaniu, dzięki czemu cechuje się optymalnymi właściwościami, takimi jak niezawodność, łatwość montażu i użytkowania. W firmie SATEL funkcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000.


FACEBOOK

...

YOUTUBE

rcproger

Firma ROGER powstała w roku 1991. Przedmiotem działalności jest projektowanie oraz produkcja urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń, a w szczególności elektronicznej kontroli dostępu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferowane produkty prezentują wysoki poziom funkcjonalności oraz stylistyki przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu niezawodności. Do produkcji urządzeń stosowane są wyłącznie komponenty pochodzące od renomowanych dostawców a w firmie prowadzone jest stałe kształcenie pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji. W ciągu ostatnich lat firma rozszerzyła znacznie zakres swojej działalności, co doprowadziło do konieczności powiększenia możliwości produkcyjnych zakładu. W chwili obecnej firma mieści się w nowym obiekcie produkcyjnym, który został zaprojektowany i wybudowany według najnowszych technologii w zgodzie z odpowiednimi standardami przemysłowymi. Oferowane przez nas produkty zdobyły reputację na rynku polskim, co potwierdza sieć stałych odbiorców na terenie całego kraju. Jednocześnie dynamiczny rozwój oferty w ostatnich latach zaowocował pozyskaniem wielu nowych klientów w krajach Europy i Azji.