Poznajcie naszą firmę.

Miło nam zaprezentować Państwu Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowo - Produkcyjne DELTA SECURITY funkcjonujące już od 13 lat. Chcielibyśmy, abyście zapoznali się z przedstawionymi poniżej informacjami ukazującymi nasze skromne oblicze.


NAM MOŻNA POZAZDROŚCIĆ

Firma specjalizuje się w realizowaniu szeroko rozumianych systemów zabezpieczeń mienia w budownictwie prywatnym i komercyjnym. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z największymi firmami z branży zabezpieczeń pozwala nam na zaoferowanie Państwu, najnowocześniejszych rozwiązań oraz dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Na przestrzeni kilku lat firma rozrosła się, poszerzyła swoją ofertę usługową i zdobyła wszechstronne doświadczenie. Dzięki temu na dobre wrośliśmy w krajobraz społeczno - gospodarczy regionu. Obecnie jesteśmy także poza jego granicami i realizujemy zadania na terenie całego kraju.

Naszą ambicją jest dawanie Klientowi tego, czego
potrzebuje najbardziej - poczucia bezpieczeństwa.

By sprostać Państwa oczekiwaniom pracujemy wyłącznie w oparciu o uznane rozwiązania i sprawdzone procedury. Do współpracy z naszą firmą zapraszamy Inwestorów, Kosztorysantów jak i wszystkie osoby zainteresowane doborem najwyższej klasy urządzeń oraz pomocą techniczną w projektowaniu i wdrażaniu systemów zabezpieczeń w życie. Mamy nadzieję, że informacje zawarte na naszej stronie wzbogacą Państwa wiedzę na temat firmy DELTA SECURITY i pomogą nas zrozumieć.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu usług w zakresie:
PROJEKTOWANIA,
KOSZTORYSOWANIA,
WYKONAWSTWA I NADZOROWANIA ROBÓT:
- systemów sygnalizacji włamania i napadów SSWiN,
- monitorowania stanów zagrożeń i ochrony fizycznej,
- systemów telewizji dozorowej CCTV,
- systemów kontroli dostępu AAC,
- instalacje domofonowe i wideodomofonowe,
- systemy teleinformatyczne.

Dla was zmieniamy się na lepsze.

Poniżej prezentujemy owoc naszej przemiany.


od 2000 r.


od 2013 r.

Złap i przesuń, aby zobaczyć kolejne pliki.

Dziękując za poświęcony czas, zapraszam do współpracy.

Z wyrazami szacunku:
Piotr Szubert – Właściciel